Zakończenie roku szkolnego uczniów kl. 1-3
28.06.2019 zspaterek_redaktor 636
grafika
Powiązane galerie:

19 czerwca 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Paterku uroczyście zakończyli rok szkolny 2018/2019.

 

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: proboszcz parafii w Paterku – ks. Mariusz Zbieranek, przybyli również członkowie Prezydium Rady Rodziców pani Ewelina Brzezińska i pan Grzegorz Przywarty, p. Zdzisław Sell – radny Rady Miejskiej, rodzice, nauczyciele, a przed wszystkim - najważniejsi w tym dniu - uczniowie.

 

 

O godz. 8.00 uczniowie wzięli udział w uroczystej mszy świętej, po której nastąpiło wprowadzenie sztandaru szkoły, odśpiewanie hymnu, powitanie panią dyrektor Aline Sławkowską, pana wicedyrektora Rafała Dudziaka i przybyłych gości.

Następnie w kilku słowach pani dyrektor podziękowała uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za trud całorocznej pracy. Wyczytała osoby z poszczególnych klas, które w szczególny sposób swoją nienaganna postawą uczniowską zasłużyły na gromkie brawa. Na koniec życzyła uczniom i ich rodzicom radosnych, pełnych przygód, ale także bezpiecznych wakacji. 

Trzecioklasistom, którzy zakończyli tego dnia pierwszy etap swojej edukacji pani Mariola Cichocka  wręczyła nagrody książkowe i dyplomy za wyniki w nauce i wszelkie osiągnięcia. Rodzicom wyróżnionych uczniów wręczono listy pochwalne i podziękowano za trzy lata owocnej współpracy.

Następnie wszyscy zebrani obejrzeli występ uczniów klas 2a i 2b pod kierunkiem pani Arlety Kubackiej- Gill i pani Karoliny Baczyńskiej.

Przed godziną 10.00 uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami rozeszli się do klas gdzie wręczono świadectwa, dyplomy oraz nagrody książkowe.

O godz. 1000 odbyła się kolejna uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów kl.4-8.

Zdjęcia: Zdzisław Sell

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane