„Pożegnanie lata” dla klas 1-3 w Szkole Podstawowej Paterku
02.10.2018 zspaterek_redaktor 960
grafika
Powiązane galerie:

 

„Pożegnanie lata” dla klas 1-3  w  Szkole Podstawowej Paterku

 

28 września 2018r. na ścieżce edukacyjno-przyrodniczej po raz kolejny odbyła się impreza pod nazwą „Pożegnanie lata”. Pogoda w tym roku dopisała i na placu za szkołą zgromadziły  się zespoły klasowe wraz z wychowawcami i rodzicami. Po przywitaniu zebranych przez organizatorów i panią dyrektor Alinę Sławkowską, uczniowie rozpoczęli zmagania w trzech blokach: sportowym, plastycznym i muzyczno-tanecznym.

      Podczas zajęć sportowych przygotowanych przez pana Dariusza Karolczaka, uczniowie rywalizowali w konkurencjach: bieg ze śliwką, skoki w workach, „sadzenie ziemniaków”.

W bloku muzyczno-tanecznym prowadzonym przez pana Krzysztofa Troczyńskiego nie było chwili wytchnienia. Przy dźwiękach dobrej muzyki dzieci poznały nowe tańce, pląsy i piosenki. Na ścieżce przyrodniczej uczniowie układali wraz z rodzicami jesienne kompozycje z dyni. W czasie imprezy można było skosztować przygotowanych przez rodziców smacznych ciast, klusek ziemniaczanych z kapustą i ziemniaków z gzikiem. Dla każdego dziecka przygotowano też owoce i soczki.

      Za pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia organizatorzy pragną podziękować dzieciom za dobrą zabawę, rodzicom, sponsorom, nauczycielom, członkom kółka ekologiczno-łowieckiego i pracownikom szkoły za duże zaangażowanie.

 

Organizatorzy :

Mariola Cichocka

Anna karolczak

 

 

Zdjęcia:

Sz. Lewandowski kl. 2b

M. Cichocka

K.Baczyńska

 

 

 

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane