Apel podsumowujący osiągnięcia uczniów klas 1-3
03.07.2019

ZS Paterek

Apel podsumowujący osiągnięcia uczniów klas 1-3

Dnia 18 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Paterku odbył się apel podsumowujący osiągnięcia uczniów klas 1-3 w roku szkolnym 2018/2019. Apel przeprowadziła i przygotowała pani Arleta Kubacka-Gill.

Na początku pani dyrektor Alina Sławkowska przywitała wszystkich obecnych, pogratulowała uczniom sukcesów i życzyła powodzenia w kolejnym roku szkolnym. Następnie wymienieni zostali uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym osiągali sukcesy, zostając laureatami konkursów szkolnych, a w dalszej kolejności gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Pan Dariusz Karolczak wręczył dyplomy uczniom klasy 2 a sportowej, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki na Mistrzostwach Województwa w Lekkoatletyce we Włocławku. Później uhonorowano laureatów konkursu „Odkrywamy swoje talenty – Martwa natura” zorganizowanego przez panią Arletę Kubacką-Gill oraz konkursu „Pszczoły wokół nas” zorganizowanego przez panią Karolinę Baczyńską. W dalszej kolejności nauczyciele wyróżnili uczniów za działalność w kółku ekologicznym, organizacji zuchów, za wzorową frekwencję i za czytelnictwo. Na koniec uczniowie klasy 3 a pod opieką pani Marioli Cichockiej zaprezentowali przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka”.