"Wszystkie kolory świata"- konkurs...
10.03.2019 zspaterek_redaktor 412
grafika

 

Konkurs na najoryginalniejszą laleczkę V edycji akcji UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”

 

    Nasza szkoła wzięła udział w akcji „Wszystkie kolory świata” Uczniowie wykonali laleczki charytatywne, które zostały zlicytowane podczas kiermaszu świątecznego. Zebrane pieniądze zostały wpłacone na konto UNICEF i przyczynią się do ratowania życia dzieci z ubogich regionów świata. Teraz wybrana laleczka weźmie udział  w ogólnopolskim konkursie na najoryginalniejszą laleczkę.

     ‘Prosimy  wszystkich bardzo serdecznie o zmobilizowanie jak największej grupy posiadaczy aktywnego konta na Facebooku do oddania głosu na naszą reprezentantkę w głosowaniu internetowym. Wizerunek naszej laleczki już jest zamieszczony w galerii laleczek startujących w konkursie. www.wszystkiekoloryswiata.pl

 

Głosowanie będzie odbywało się od poniedziałku, 11.03.2019 (od godziny 11.00) do piątku, 15.03.2019 do godziny 11.00.

Nagrodą w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w zwycięskiej szkole.

W czasie trwanie konkursu użytkownicy Facebooka, którzy zechcą oddać głos na wybrana przez siebie laleczkę, muszą się zalogować na swoje konto i wejść w aplikację konkursową.

Zdjęcie w galerii jest podpisane nazwą placówki zgłaszającej laleczkę do konkursu oraz nazwą miejscowości placówki (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paterku).

Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos na wybraną laleczkę.

Oddanie głosu odbywa się poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca do oddania głosu pod zdjęciem .Głos można oddać tylko po powiększeniu wybranego zdjęcia laleczki.

Liczba głosów pod zdjęciem oznacza sumę dotychczas oddanych głosów na daną laleczkę ( liczba oddanych głosów na każdą laleczkę będzie widoczna pod zdjęciami przez cały czas trwania konkursu). Konkurs wygrywa ta  placówka, na laleczkę której zostanie oddanych najwięcej głosów.

Liczba oddanych głosów jest jedynym kryterium wyboru laureata konkursu

Zachęcamy do głosowania!

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane