TARGI EDUKACYJNE...
26.04.2018 zspaterek_redaktor 1157
grafika
Powiązane galerie:
grafika
26.04.2018

5

ZS Paterek

Targi Edukacyjne

 

           25 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Paterku odbyły się targi edukacyjne. Uczniowie klas trzecich gimnazjum z naszej szkoły oraz z Szkoły Podstawowej w Występie, Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Potulicach, a także Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Ślesinie zostali zapoznani  z ofertą szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu.

Tego dnia zaprezentowały  się następujące szkoły: Zespół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, I Liceum Ogólnokształcące  w Szubinie, Zespół Szkoł Ponagimnzjalnych  w  Szubinie, Zespół Szkół Ponadgimnzjalnych w Lubaszczu, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu, Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie, Zespół Szkół Specjalnych w Kcyni.

Młodzież miała możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej na temat zawodów oraz ścieżki edukacyjnej w danych szkołach. Dla uczniów klas gimnazjalnych przygotowane zostały informatory, ulotki i inne materiały promocyjne. Wychowankowie poszczególnych szkół ponadgimnazjalnych udzielali wskazówek osobom zainteresowanym danym zawodem.

 

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane