„Pożegnanie lata” dla klas 1-3 w Szkole Podstawowej Paterku
10.10.2017 zspaterek_redaktor 902
grafika

„Pożegnanie lata” dla klas 1-3 w   Szkole Podstawowej Paterku

       „Pożegnanie lata” dla klas najmłodszych wpisało się już na stałe w kalendarz imprez  w Szkole Podstawowej w Paterku. Po raz piąty 6 października 2017r. odbyła się impreza środowiskowa z udziałem dzieci, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości.

 

Przy zmiennej aurze spotkanie rozpoczęliśmy powitaniem wszystkich na sali sportowej przez organizatorów: Mariolę Cichocką i Annę Karolczak. W programie przewidziano zajęcia w blokach: plastycznym, muzyczno-tanecznym, sportowym. Zadaniem klas 1 i 2 było wykonanie plakatów z materiałów przyrodniczych pt; „Barwy jesieni”, klasy 3 układały przepis na smaczne jesienne danie.

Zabawy ze śpiewem i tańcem prowadzone przez panią Annę Lemantowicz cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Pan Dariusz Karolczak przygotował dla najmłodszych jesienne tory przeszkód. Dzieci mogły wykazać się sprawnością fizyczną podczas wykonywania różnych konkurencji sportowych.

   Podczas spotkania można  było zjeść smażonego karpia, dania  z ziemniaka lub skosztować przepysznych ciast. Na koniec wszystkie klasy  otrzymały pamiątkowe dyplomy, soki i ciasteczka.

  Za pomoc w zorganizowaniu imprezy szczególne podziękowania organizatorzy pragną złożyć: Państwu Irenie i Janowi Bagrowskim, Panu Piotrowi Sykut, Panu Mirosławowi Pater, Państwu Rafińskim, Panu Grzegorzowi Zwolickiemu, uczniom z kółka ekologiczno-łowieckiego oraz rodzicom, dzieciom,  nauczycielom i pracownikom obsługi Szkoły Podstawowej  w Paterku.

 

Zapraszamy za rok.

ORGANIZATORZY

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane