Sukcesy naszych uczniów w występach religijnych...
22.05.2017 zspaterek_redaktor 549
   Na początku maja odbył się Powiatowy Konkurs Plastyczny "Być dobrym jak chleb, czyli Anioły Dobroci". Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie "Razem Raźniej", działające przy SP nr2 im Kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle n. Not.
Uczennica kl.3b Kinga Chmielewska zajęła w nim I miejsce.
15 maja został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Podróże Jana Pawła II" skierowany do szkół noszących imię Jana Pawła II z województwa kujawsko-pomorskiego. Organizatorem był ZS nr3 w Aleksandrowie Kujawskim. Nasi uczniowie wykazali się wielkim talentem. Maciej Maciejewski z kl. 2a zajął I miejsce, a Hubert Milanowski z kl. 1a- II miejsce.
17 maja uczennice kl. 5a reprezentowały naszą szkołę w gminnym konkursie wiedzy o "100-leciu Objawień Fatimskich" w Trzeciewnicy. Sonia Kolińska, Małgorzata Draheim i Antonina Ozdyk zajęły I miejsce.
Wszystkim laureatom gratuluję sukcesów.
Iwona Draheim